Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Aloe vera jel ve Aloe vera forte satış

Cilt Hastalıkları için Aloe vera Jel

aloe-vera

Halk arasında Öd ağacı ve Sarısabır olarak bilinen aloe vera bitkisinden elde edilen aloe vera jel cilt bakımında çok faydalıdır. Kuzey Afrika bitkisi olan aloe vera öz suyundan elde edilen losyon, krem, jel ve kapsüllerin yanı sıra içerisinde bulunan vitamin ve minarellerinden dahili olarak faydalanmak için meyve suyu olarak da üretilmektedir. Cilt hastalıkları, problemleri için aloe vera eşsiz bir üründür. Cilt yanıkları, soğuk donmalarında oluşan cilt çatlakları ve kılcal damar görüntülerini, böcek sokması ve cilt alerjisinin tedavisinde kullanılan aloe vera jel, aynı zamanda rahatlatıcı bir kokuya da sahiptir. Aloe veradan elde edilen sabun ve şampuanlar cilt ve saç bakımında hem kolay uygulamaları hem de yüksek onarıcı etkileriyle öne çıkmaktadır.

Cilt hastalıkları üzerinde aloe vera etkileri inanılmaz derecede olumludur. Aloe vera antibakteriyel özelliğe sahip olduğundan öncelikle cilt yaralarının ve iltihaplarının iyileşmesini sağlarken bir yandan da sindirim sistemi fonksiyonlarını iyileştirici etkilere sahiptir. Saçkıran ve mantar enfeksiyonları hastalıklarını hızlı bir şekilde iyileştiren aloe vera, aynı zamanda meyve suları kullanımı sonucunda mide ülseri gibi rahatsızlıkları da tedavi eder. Güzel ve bakımlı bir cilt için aloe vera uzun yıllardır kozmetikte kullanılmaktadır. Aloe vera ilaç yapımında da kullanılır. İçeriği zengin olan aloe vera gıda takviyesi olarak iç hastalıklarında, harici olarak da cilt rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Aloe vera genelde herhangi bir yan etkiye neden olmazken kullanımı sonucunda alerjik reaksiyon oluşursa kullanımına bir süre ara verilmelidir. Cilt hastalıkları arasında yer alan yüzdeki lekeleri aloe vera iyileştirmektedir. Bunun yanı sır kuru ciltleri nemlendirmede, cilt çatlaklarını tedavi etmede ve cildi temizleme anlamında oldukça başarılıdır. Aloe veranın cilt üzerinde yüksek etkisi, hücrelere oksijenin taşınmasını sağlamasıdır. Etkilerini hızlı gösteren aloe veranın birkaç gün kullanımı sonucunda olumlu cevap alınabilmektedir.

Aloe vera ölü hücreleri temizler ve cilde hızlı bir şekilde nüfuz eder. Yüzdeki farklı renk tonlamalarını düzeltir, kırışıkları açar. Özellikle güneş yanıklarını hızlı bir şekilde yok eder. Bunun için yaranın olduğu bölgeye aloe vera jel ile tatbik edilir. 


Aloe veranın hastalıklara etkileri ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kısmına bırakabilirsiniz

6 Responses to Cilt Hastalıkları için Aloe vera Jel

 1. filiz dedi ki:

  Merhaba, ürünlerinizden kullanmak istiyorum İstanbul Avrupa yakası şube bilgilerinizi istiyorum.

  • Admin dedi ki:

   Merhaba Filiz hanım.

   Millet caddesi. no:70 Aydın apt. kat:2 daire:3 Fındıkzade / İstanbul
   02126212165

 2. nura dedi ki:

  merhaba ben sivilceleriyle başı dertte olan bir insanım.

  • Admin dedi ki:

   MERHABA NURA BEY
   ALEOEVERAJEL ADA FORTE KORDİSEP SPRİLİNA FORTE FORTE ADA ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 3. cansumeryem dedi ki:

  DOGUMDAN KALMA CATLAKLARIM VAR GÖBEK BACAK NE ÖNEREBİLİRSİNİZ

 4. necla şener dedi ki:

  merhaba..

  vitiligo için hangi ürününüzü kullanmamı önerirsiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir